Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00

Hizmetlerimiz

Kaliteli hizmet ve destek sağlıyoruz ..

İZKA Temizlik kalitesi ile sizde daha güvenli ve profesyonel temizliğin farkına varın.

#

Apartman Temizliği

Apartman temizliği işlemlerinde kaliteli malzeme ve araç gereç kullanımı ile profesyonel hizmeti almak için firmamızdan destek talep edebilirsiniz.

Detay
#

Merdiven Temizliği

Profesyonel merdiven temizliği hizmetine yer veren İZKA Temizlik kaliteli temizlik malzemeleri ile sağlıklı ve hijyenik bir uygulamayı sunar.

Detay
#

Ev Temizligi

Ev temizliği işlemlerinde profesyonel hizmet kalitesine sahip olan İZKA Temizlik kaliteli işlemlere yer açarak size destek sunmaktadır.

Detay
#

İnşaat Temizliği

İnşaat temizliği işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere profesyonel temizlik hizmetiyle destek sunuyoruz.

Detay
#

Ofis Temizliği

Ofis temizliği işlemlerinde destek sunan İZKA Temizlik konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile size profesyonel hizmet sunuyor.

Detay
#

AVM Temizliği

AVM temizliği işlemlerinde firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Detay
#

Fabrika / İşyeri Temizliği

Fabrika ve iş yeri temizliği hizmetinden size profesyonel ekip desteğini sunan firmamız kaliteli işlemlere yer açarak hijyenin alanda elde edilmesine destek olur.

Detay
#

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon işlemlerinizin yapılmasında konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteğini alarak kaliteli bir hizmetten yararlanmak için başvurunuzu yapmanız.

Detay
#

Site ve Apartman Yönetimi

Birçok farklı toplu yaşam alanı içinde temizlikten çok Profesyonel yönetim ve aidat toplama hizmetlerine kadar birçok desteği firmamızdan temin edebilirsiniz.

Detay
#

Aidat Toplama

Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz tarafından sunulacak olan profesyonel aidat toplama hizmetinden yararlanmak için hemen firmamızın müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detay
#

Mobil Kapıcılık Hizmeti

Sabit kapıcı personeline yer vermenin yerine alacağınız mobil kapıcılık hizmetinde kapıcı dairesi, maaşı, yıllık izni gibi hizmetleri sunma külfetinden kurtulabilirsiniz. Mobil kapıcılık işlemlerinde uzman personelimiz destek sunmaktadır.

Detay