Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00
izmir-dezenfeksiyon-hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

Günümüzde pek çok farklı bina ya da yapıda gerekli olan hijyenin elde edilmesi son derece önemlidir. Özellikle korona salgını sonrasında dezenfeksiyon hizmeti oldukça büyük öneme sahip oldu. İş yerleri, çeşitli kurumlar, apartman gibi farklı alanlarda istenen hijyenin elde edilmesinde dezenfeksiyon hizmeti yapılması gereklidir. Bu işlemlerin yapılmasında ise profesyonel ekip desteğini almada firmamıza başvurunuzu yapabilirsiniz.

Dezenfeksiyon Hizmeti Nasıl Yapılır?

Dezenfeksiyon işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak olan işlemlerinden yararlanarak ortam içinde istenen hijyene kısa sürede sahip olabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilecek olan işlemlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Dezenfeksiyon işlemlerinde uygun olan çözümü sunan firmamız ihtiyacınıza uygun olan işlemleri gerçekleştirir. Sunulacak olan dezenfeksiyon uygulamasının fiyatlandırması ile ilgili olarak teklifi firmamızdan kolaylıkla alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon Hizmeti Fiyatlandırması

Dezenfeksiyon işlemlerinizin yapılmasında konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteğini alarak kaliteli bir hizmetten yararlanmak için başvurunuzu yapmanız sonrasında fiyat teklifimiz hazırlanır. Fiyat teklifinin hazırlanmasında dezenfeksiyon yapılacak olan alanın genişliği, alanda yapılacak olan hijyen çalışmaları gibi birçok detay fiyat teklifinin hazırlanmasında etki eder.

Firmamız tarafından hazırlanacak olan fiyat teklifi kısa süre içinde tarafınıza sunulur. Tarafınıza sunulacak olan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenir. Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte dezenfeksiyon işlemleri belirlenen alanda yapılarak arzu edinen hijyenik alana sahip olmanız sağlanır.