Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00
karsiyaka-insaat-temizligi

İnşaat Temizliği

Apartman, iş yeri ve benzeri birçok binanın yapımı sonrasında inşaat atıklarından arındırılması gerekir. İnşaat temizliği işlemlerinde ise konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteği son derece önem taşımaktadır. İnşaat alanında yer alan çöp ve tozun atılmasının yanı sıra boya ve kireç gibi kalıntılarında alandan temizlenmesi işlemlerinde ideal temizlik ürünlerinin kullanılması gerekir. Temizlik işlemlerinde alana herhangi bir hasar vermeden temizliğin yapılması çalışmalarında profesyonel ekip desteğine yer açmak için firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

İnşaat alanında bulunan kir, toz ve çöpün atılması çalışmasında görev alan uzman e deneyimli ekibimiz işlemlere belli sıra ile yer verirken aynı zamanda uygulama alanında yeterli hijyene kavuşmasını sağlamaktadır.

İnşaat temizliğinde camlarda, fayans gibi birçok alanda yer alan etiket ve benzeri yapışkanlarında çıkarılmasında uygun tercihlere yer veren ekibimiz binada hasar oluşmadan gerekli duyulan inşaat temizliği işleminin yapılmasını sağlar.

İnşaat Temizliği Fiyatlandırma

İnşaat temizliği işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere profesyonel destek sunuyoruz. Kaliteli ve sağlığa uygun özelliğe sahip olan temizlik malzemeleri ile yapılacak olan işlemlerde ekibimiz alanın tamamen temizlenmesini sağlar. Temizlik işleminde fiyatlandırma binanın metre karesi, sunulacak olan hizmet, hizmette görevlendirilecek olan çalışan sayısında göre belirleme yapılarak tarafınıza teklif sunulur. Sunulacak olan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda sözleşme imzalanarak belirlenen gün ve saatte hizmet verilir.