Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00
#

Merdiven Temizliği

Apartman gibi alanlarda yer alan ve sıklıkla kullanımına yer açılan merdivenlerin temizliği oldukça önemlidir. Merdiven temizliği yapılması ile beraber istenen hijyen elde edilmiş olmak ile beraber sağlıklı bir tercihe yer açmanın da avantajı elde edilir. Yapılacak olan merdiven temizliği işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı tercihe yer açmak için ise firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Apartmanlarda ya da belli iş yerlerinde yer alan merdivenlerin temizlenmesinde öncelikle süpürme işlemi gerçekleştirilir. Merdivenlerde yer alan toz ve çöpün atılmasının sonrasından sağlığa herhangi bir zararı olmayan temizlik malzemelerinin kullanımına yer açılarak silinir. Tırabzanlardan başlamak üzere merdiven basamakları ve geçiş alanlarının tamamının temizlenmesi sonrasında ise ortamın güzel kokması için özel kokular sıkılır.

Merdiven Temizliği Fiyatlandırması

Merdiven gibi apartman ve benzeri alanlarda sıklıkla kullanılan yerlerin istenen hijyene sahip olması için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu temizlik işlemlerinde ise konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten kaliteli hizmetin alınması son derece önemlidir. Profesyonel merdiven temizliği hizmetine yer veren firmamız kaliteli temizlik malzemeleri ile sağlıklı ve hijyenik bir uygulamayı sunar. Firmamızdan talep edeceğiniz merdiven temizliğinde talep edilen temizlik sıklığı, görevlendirilecek olan personel ve kat sayısı fiyat teklifinin hazırlanmasına belirleyici olan etkendir. Hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.