Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00
#

Apartman Temizliği

Toplu olarak kullanılmakta olan apartmanların düzenli olarak temizlenmesi son derece önemlidir. Hem hijyenik açıdan önem taşımak ile beraber hem de sağlık açısından da değerli bir uygulama olan apartman temizliği aynı zamanda apartmanlarında çeşitli haşerelerden de korunmasına destek olur. Apartman temizliğinin yapılması işlemlerine yer verirken kullanılan deterjanlardan elde edilecek olan hizmete kadar her detaya önem vermeniz gerekir. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile beraber gerçekleştirmekte olduğumuz apartmanların temizlik çalışmalarında size istediğiniz hijyenik ve sağlıklı ortamı sunuyoruz.

Apartman Temizliği Hizmetleri Nelerdir?

Apartman temizliği işlemlerinde merdiven trabzanları, asansör kapı ve içi, merdivenler, apartman camları, apartman kapısı silinir. Bu aşama da sağlığa zararlı olan temizlik malzemelerine de yer verilmemesi gerekir. Apartman temizliğinde aynı zamanda örümcek ve toz temizliği de yapıldıktan sonrasında ise koku sıkılarak işlem tamamlanır.

Apartman Temizliğinde Fiyatlandırma

Apartman temizliği işlemlerinde kaliteli malzeme ve araç gereç kullanımı ile profesyonel hizmeti almak için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Gerçekleştirilmesini istediğiniz hijyenik ve sağlıklı temizlik uygulamasından yararlanmak için yaptığınız başvuru sonrasında ise eksper hizmeti sunulur. Apartmanın ayda kaç defa temizlenmesini istediğiniz, apartmanın büyüklüğü, apartman temizleme işleminde kaç kişinin görevlendirileceği fiyat teklifinin belirlenmesi konusunda önem taşıyan detaylardır. Bu detaylara yer açarak belirlenecek olan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda sözleşme imzalanarak hizmet sunumu da belirlenen günlerde gerçekleştirilir.