Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00
#

Ev Temizliği

Evlerin günlük temizliğin yanı sıra köşe bucak yapılan temizlik işlemleri yeterli hijyenin elde edilmesinde etkili olmayabiliyor. Derinlere nükseden mikropların ya da akarların tamamen yok edilmesi işlemlerinde profesyonel destek alabilirsiniz. Ev temizliği ile ilgili uzman desteğini sizlere sunan firmamız ihtiyaç duyduğunuz hijyene yer açmaktadır. Sağlığa herhangi bir zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile gerçekleştirilecek olan işlemlerde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden destek almak için hemen firmamız ile iletişime geçerek hizmeti alabilirsiniz.

Ev Temizliği Hizmetleri Nelerdir?

Ev temizliği hizmetinde sizlere destek sunan firmamız ihtiyacınız olan hijyene kısa sürede sahip olmanıza destek oluyor. Sadece yaşantınızı sürdürdüğünüz evinizde değil aynı zamanda taşınacağınız yeni evinizin ihtiyaç duyulan hijyene kavuşmasında da firmamızdan destek alabilirsiniz. Tüm alanının temizlenmesi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz görevlendirilmekte olup evinizi tamamen temizlenmiş olarak size teslim eder.

Ev Temizliği Fiyatlandırması

Ev temizliği işlemlerinde profesyonel hizmet kalitesine sahip olan firmamız kaliteli işlemlere yer açarak size destek sunmaktadır. Ev temizliği işlemlerinde ihtiyaç duyulan hizmet detaylarına yer veren firmamız detaylı eksper raporu hazırlayarak rapora istinaden fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Firmamız tarafından sunulan fiyat teklifi sonrasında onayınız alınır. Onayın verilmesi ile beraber ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek sözleşmede yer alan tarih ve saatte hizmet tarafınıza sunulur. Hemen müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz.