Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00
AVM Temizliği

AVM Temizliği

Uzun süre boyunca insanların ziyaret edip alışveriş yaptıkları AVM gibi alanlarda sadece ziyaretçiler için değil aynı zamanda çalışanlar içinde hijyenin elde edilmesi gerekir. AVM temizliği hizmetlerinden yararlanarak istenen hijyene kavuşularak sağlıklı bir tercihe yer açmanız da mümkün olur. AVM temizliği işlemlerinde konusunda uzman ve tecrübeli bir ekipten destek alarak işlemlerin gerçekleştirilmesi için ise firmamız ile irtibatta geçebilirsiniz.

AVM Temizliği Nasıl Yapılır?

AVM gibi alanların temizlenmesi işlemlerinde profesyonel ekibimiz ile size destek sunuyoruz. Kısa sürede gerçekleştirilecek olan temizlik işlemlerinde tüm merdiven, tırabzanlar, asansör ve buna benzer tüm alanların temizliği detaylı olarak yapılmaktadır. Alanda istenen hijyenin elde edilmesi için ise ihtiyaç duyulan ilaçlama da gerçekleştirilir.

AVM alanında istenen temizliğe yer açılmasında uzman personelimiz ile kaliteli ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan temizlik malzemeleri ile hizmet sunuyoruz. Birçok kişinin gün içinde ziyaret ettiği alan personelimiz sayesinde kısa sürede temizlenerek teslim edilir.

AVM Temizliğinde Fiyat Teklifi

AVM temizliği işlemlerinde firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz desteği alarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanmanın da avantajını elde edebilirsiniz. AVM gibi alanların temizliği işlemlerinde firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında yetkili personelimiz detaylara dikkat ederek fiyat teklifini hazırlar. Sunulacak olan fiyat teklifimiz sonrasında ise onayınız beklenir. Onay vermeniz ile beraber ise sözleşme düzenlenerek belirtilen gün ve saatte hizmet sunulur.