Email: info@izkatemizlik.com
08:00 - 20:00
#

Ofis Temizliği

Ofis gibi alanlar birçok kişinin sıklıkla ziyaret ettiği alanlardır. Ofis alanının ihtiyaç duyulan hijyenin sağlanması için hem alanda çalışanlar hem de ziyaret edenler için oldukça önem taşımaktadır. Ofis temizliği hizmetinde uzman desteğini alarak ideal temizlik işlemleri ile ortamda hijyene ve sağlığa yer açmak için hemen firmamızdan destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve de tecrübeli ekibimiz ile sunduğumuz ofis temizliği hizmetinde birçok detaya dikkat ederek ihtiyacınız olan hijyene kısa sürede sahip olmanıza destek oluyoruz.

Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis gibi birçok kişinin çalıştığı ve ziyaret ettiği alanların temizlenmesi son derece önemlidir. İdeal temizliğin elde edilmesi işlemlerinde profesyonel ekibimiz ile size destek sunuyoruz. Gerekli olan ofis temizliği işleminde mobilya, sandalye ve koltukların detaylı olarak temizlenmesinin yanı sıra alet ve cihazların herhangi bir zarara uğramanda istenen hijyene sahip olmasını sağlıyoruz. Kısa sürede sunulacak olan hizmetimiz sayesinde ise çalışmanızda herhangi bir aksama olmadan hijyeni elde etmeniz sağlanır.

Ofis Temizliği Fiyatlandırma İşlemleri

Ofis gibi çalışma alanlarının istenen hijyene sahip olması için firmamızdan destek alabilirsiniz. Ofis temizliği işlemlerinde destek sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile size hizmet sunuyor. Sunulacak olan temizlik hizmetimizden yararlanırken ofis alanı, uygulama yapacak olan personel sayısı gibi detaylara bakılarak fiyat teklifi hazırlanır. Sunulan fiyat teklifine verilecek olan onay sonrasında ise hizmet sunulur.